Vrei sa ne sprijini?

Doneaza

Vrei sa ne sprijini?

Aceasta asociatie s-a nascut din initiativa unui grup de pacienti, prin urmare se finanteaza din sponsorizari. Cel mai usor mod prin care poti sprijini aceasta asociatie este directionarea a 2% din impozitul anual pe venit.

Spatiile publicitare, internetul, televiziunile toate anunta situatia unor cazuri disperate care au nevoie de ajutor pentru a se trata de o anumita boala.

Aceste cazuri nu sunt putine si in afara aspectelor financiare care le-ar putea usura suferinta mai au multe alte nevoi: nevoia de informare, nevoia de consiliere psihologica si reintegrare sociala etc.

De ce avem nevoie de sprijin?

• pentru ca vrem sa ii ajutam pe cei in suferinta
  • pentru ca vrem sa sustinem platforma de comunicare intre pacienti, apartinatori si medici
  • pentru ca vrem sa ii informam si pe ceilalti despre importanta cunoasterii acestei boli si a semnelor si simptomelor sale

Pentru a sustine asociatia noastra va punem la dispozitie trei modalitati prin care puteti face o donatie.

MobilPay

Ne poti ajuta chiar acum donand prin MobilPay

doneaza

Doneaza 2% din impozitul anual pe venit